e-Dokumenty

Oferta pracy Analityk kredytowy w Sępólnie Krajeńskim

Bank Spółdzielczy w Więcborku poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

ANALITYKA KREDYTOWEGO
w zakresie analiz podmiotów gospodarczych

Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie

Zadania:

  • ocena sytuacji ekonomiczno-finansowej podmiotów gospodarczych prowadzących pełną lub uproszczoną księgowość na podstawie zgromadzonych dokumentów,
  • ocena ryzyka kredytowego i wartości zabezpieczeń,
  • przygotowywanie umów kredytowych i umów zabezpieczenia kredytów.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (najlepiej ekonomiczne, matematyczne, techniczne, nauki ścisłe),
  • umiejętności sprawnego posługiwania się aplikacjami MS Word i MS Excel.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z zaznaczeniem stanowiska oraz dopiskiem:

,,Oświadczam, że zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji dobrowolnie podanych przeze mnie danych osobowych, w tym dobrowolnie podanych dodatkowych danych osobowych niebędącymi danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.”

Dokumenty prosimy składać do dnia 9.07.2023 r. na adres:

Bank Spółdzielczy w Więcborku

Centrala

Pl. Wolności 21

89-400 Sępólno Krajeńskie

lub elektroniczne na adres: bswiecbork@bswiecbork.pl

Jeśli nie chce Pani/Pan, abyśmy przetwarzali Pani/Pana dodatkowe dane, prosimy nie umieszczać ich na swoich dokumentach.

Jeżeli chce Pani/Pan, aby Pani/Pana CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę:

,,Zgadzam się na przetwarzanie przez Bank Spółdzielczy w Więcborku danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Jednocześnie zawiadamiamy, że informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie internetowej Banku Spółdzielczego w Więcborku w zakładce “O banku” -> “RODO”.