Pierwsza Poprzednia strona  1 2    

Dożynki Gminno-Powiatowe - Sośno 2015

W dniu 12 września w Sośnie odbyły się Powiatowo-Gminne Dożynki. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.
 

 

Dzień Żurawia - Sypniewo 2015

W dniu 13 września w Sypniewie odbył się Dzień Żurawia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

 

XI Turniej Wsi i Turniej Sołtysów w Lutowie

W dniu 12 lipca w Lutowie Bank Spółdzielczy w Więcborku brał udział w XI Turnieju Wsi i Turniej Sołtysów w Lutowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

I Powiatowe Targi Ogrodniczo - Rolnicze w Sypniewie

W dniu 28 kwietnia w Sypniewie Bank Spółdzielczy w Więcborku brał udział w I Powiatowych Targach Ogrodniczo - Rolniczych w Sypniewie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Działalność społeczna w 2015 r.

Bank Spółdzielczy w Więcborku w ramach swojej działalności wpiera liczne inicjatywy lokalne. Będąc odpowiedzialnym za społeczeństwo, w którym działa, udziela wsparcia finansowego dla wielu podmiotów, m. in. stowarzyszeń, kół gospodyń, klubów sportowych i szkół. Zachęcamy do zapoznania z listą podmiotów, które otrzymały dotacje od Banku Spółdzielczego w Więcborku w 2015 r.

Festyny w Górowatkach i Runowie - Fotorelacja

W dniu 1 czerwca w Runowie oraz 7 czerwca w Górowatkach Bank Spółdzielczy w Więcborku brał udział w festynach z okazji Dnia Dziecka. Dodatkowo w Górowatkach świętowano otwarcie placu zabaw. Tradycyjnie przygotowaliśmy watę cukrową dla najmłodszych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych wydarzeń.
Pierwsza Poprzednia strona  1 2    
virtualnetia.com | tworzenie stron